|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 200ml |
| Material: | Porcelain |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | 200ml Vintage Porcelain Mug with Saucer and Beautiful Flowers Pattern |
| Material | Porcelain |
| Model No. | CRD010 |
| Capacity | 200ml |
| Saucer Size | D12.5cm |
Weight |






