|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 100/200/250/350ml |
| Material: | Porcelain |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | 100/200/250/350ml Pure White Coffee Mug Ceramic Espresso Cup with Saucer |
| Material | Porcelain |
| Model No. | CRD16 |
| Capacity | 100/200/250/350ml |
| Saucer Size | D11.5/14.5/15cm |
Weight |






