|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 15oz |
| Material: | Stoneware |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item Name | Wholesales Online Promotional Gift Custom Artwork Logo Mug |
| Item No. | CRX007-07 |
| Size | T10.7*B9.6*H9.4cm |
| Capacity | 450ml |
| Color | White & Black (Order different color by PANTONE No.) |
| Material | Ceramic-stoneware |
| Feature | White; bulk |
| Usage | Promotion, gift, home , office ,holiday event for drinks,coffee,tea |
| Quality Standard | Grade A,B,C as customer's request |
| Packing | Bulk pack OR white box,color box, PVC box,pallet as customer's request |
| Safe | Microwave & Dishwasher safe Lead & Cadmium Free ECO- friendly |
| Supply | OEM + Production |


