|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 8oz 250ml |
| Material: | Porcelain |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Simple Red Letter Retro Breakfast Cup Home Office Milk Coffee Mug with High Bottom |
| Material | Porcelain |
| Model No. | CRD04 |
| Capacity | 250ml |
| Saucer Size | D7.5*H9.2cm |
| Weight | Cup: 250g |






