|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 180ml |
| Material: | Strengthen Porcelain |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Ceramic Coffee Pot and Cup gift set |
| Material | Strengthen porcelain |
| Model No. | CR 1916 |
| Capacity | 180ml |
| Heigth | 6.6 cm |
| Diameter includ handle | 10.2cm |
| Weight set | 0.56kg |
| Sauser size | 13.4 x 13.4 cm |
| Spoon length | 13cm |



